Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 13-17 hod.)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Príslušenstvo
  3. Káble a konektory
  4. Audio
  5. Optika
  6. Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m

  • Novinka

P/N: c8330930 Symbol výrobcu 54334 Názov produktu Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m ... celý popis
Dostupnosť
Na objednávku! 10 ks
Doba dodania
Doručenie 01.12.2020 do 10:00. Objednajte dnes do 20:00
7,99 €
6,66 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:C8330930
EAN kód:5901878543345
Strážiť cenu / dostupnosť
  • Kompletné špecifikácie
  • Komentáre 0
  • Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
    Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
    Na objednávku! 10 ks
    7,99 €
    6,66 € bez DPH
  • ks
Kompletné špecifikácie
P/N:c8330930
Symbol výrobcu54334
Názov produktuQoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m
VýrobcaQoltec
Trieda produktuSieťový optický kábel
 
Dĺžka500 cm
Typ kabelážeSingleMode G652D
Typ konektoru 1LC/UPC
Typ konektoru 2SC/APC
Maximálna prenosová rýchlosťuniverzalni
Doplňujúce informácie •  Fibre type:9/125
  •  Standard fiber: G652D
  •  Kind of connection: LC/UPC - SC/APC
  •  Cable diameter: 3.0 mm
  •  Shell: LSZH
  •  Damping: <0.3 db
  •  Return loss: >55db
  •  Reinforcing element: aramid fibers
  •  Product individually tested
  •  Type of fiber optic transmission: Simplex
Farbažltá

Potrebujete poradiť?

Zákaznícka podpora CONNEL.SK
Zákaznícka podpora CONNEL.SK
0373810095 (Po-Pia, 13-17 hod.)
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Kde nás nájdete

Zlaté Moravce

Duklianska 2/B

Kontakty
CONNEL.SK
Zákaznícka podpora CONNEL.SK
Zákaznícka podpora CONNEL.SK
(Po-Pia, 13-17 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.